export products

Bupiliç; İhracatta sınır tanımıyor…

  • Ülkemize yüksek düzeyde döviz kazandıran firmalar İTO Cemile Sultan Korusu’nda yapılan ödül töreninde buluştu. Törende ; İstanbul İhracatçı Birlikleri, Bupiliç’in 2012 yılındaki başarılı ihracat performansını ödüllendirdi.

    2012 yılındaki 30 Milyon ABD Doları tutarındaki piliç eti ihracatıyla ikinciliğe layık görülen Bupiliç’in ödülünü Mehmet Sabit YILMAZ Ekonomi Bakanımız Sayın Zafer ÇAĞLAYAN’dan aldı.

    Görüşlerini sorduğumuz Bupiliç Genel Müdürü Mehmet Sabit YILMAZ’ın değerlendirmeleri şöyle : 2011 yılındaki başarımızı yinelediğimiz için mutluyum. Umman’dan Tacikistan’a , Bosna’dan Libya’ya kadar 12 farklı ülkeye ihracat yapıyoruz. 2013 yılında da bu performasımızı sürdürerek 40 Milyon dolarlık hedefimizi realize edeceğiz. Sektörün en genç firmasıyız . On yıl önce yola çıkarken hayal ettiklerimizi gerçeğe dönüştürdük. Bize bir mutlu haber de İstanbul Sanayi Odasından geldi…. Bupiliç Ülkemizin en büyük 500 Büyük Sanayi kuruluşu arasında..

    Bir KULA-KARAHALLILAR ortaklığı olan Bupiliç Entegre Gıda Sanayi A.Ş. Bandırma Merkezli olarak 2003 yılından bu yana faaliyette bulunuyor.

©Copyright 2010 Bupiliç